Vyberte farebné prevedenie !

Externý adaptér Power Bank

Externé zariadeniakeyboard_arrow_rightDoplnky k pokladniciamkeyboard_arrow_down

Externý adaptér Power Bank
Externý adaptér Power Bank je určený predovšetkým pre prevádzky, kde nie je možné napojiť pokladnicu do siete po dlhšiu dobu. Tento adaptér predlžuje prevádzku pokladnice až o 12 hodín. viac
€ 60,00 bez DPH

Popis
Externý adaptér Power Bank je určený predovšetkým pre prevádzky, kde nie je možné napojiť pokladnicu do siete po dlhšiu dobu. Tento adaptér predlžuje prevádzku pokladnice až o 12 hodín.

Jeho vlastnosti ho predurčujú k tomu, aby sa stal každodennou súčasťou vášho pracovného aj súkromného života.

S našim adaptérom Power Bank s riadeným mikropocesorom máte istotu, že ste chránený proti prebitiu počas nabíjania, proti nadmernému vybitiu, proti skratom, zablokovaniu výstupov a to všetko zabezpečené funkciou samokontroly a 5 hodinovým limitom automatického vypnutia pri nečinnosti.

Všetky jeho funkcie ovládate jedným jediným tlačidlom.
Vysoká kapacita adaptéra vám umožní zabezpečiť až 10 krát dlhší čas použitia ako mobilný telefón, 8 krát viac ako fotoaparát a 5 krát viac ako videokamera. Vaše obavy z nedostatku energie pre napájanie používaných elektrozariadení sa tak stanú minulosťou.

Navyše s praktickou a širokou škálou príslušenstva zmenšujete nutnosť použitia viacerých druhov napájacieho príslušenstva k rôznym druhom zariadení, čím predlžujete dobu ich použitia medzi jednotlivými nabíjacími cyklami. Okrem registračných pokladníc ho môžete využiť aj pre PDA riešenia, CD prehrávače, digitálne kamery, digitálne fotoaparáty, mobilné telefóny, notebooky, prenosné DVD, digitálne prehrávače, vreckové hry a ďalšie užitočné elektronické zariadenia.
Famexa,s.r.o.
Výstavby 1, 040 11 Košice
Google+
Elcom
IČO: 36569330
IČDPH: SK2021611889
+421 (0) 908 107 916
+421 (0) 910 941 161
famexa@famexa.sk
novakova_andrea@centrum.sk
Famexa, sro