Vyberte farebné prevedenie !

JODO - čítačka elektronického žurnálu

Externé zariadeniakeyboard_arrow_rightDoplnky k pokladniciamkeyboard_arrow_down

JODO (Journal Downloader) je multifunkčné zariadenie, ktorého základnou funkciou je zálohovanie textového a binárneho žurnálu z TE verzií elektronických pokladníc Euro a jeho následne uloženie na internú pamäťovú MicroSD kartu. Obchodníci môžu zálohovať žurnál automaticky a kedykoľvek podľa potreby. Už viac nemusíte tlačiť kontrolné záznamy na pokladničné pásky, alebo každú chvíľu pripájať pokladnicu k počítaču. Pri tlači účteniek s priemerne piatimi účtovnými položkami a plným textovým logom je možné zálohovať až 1 000 000 účteniek bez nutnosti preberania údajov do počítača. viac
€ 82,50 bez DPH
Výrobca Elcom

Popis
Technické parametre
JODO (Journal Downloader) je multifunkčné zariadenie, ktorého základnou funkciou je zálohovanie textového a binárneho žurnálu z TE verzií elektronických pokladníc Euro a jeho následne uloženie na internú pamäťovú MicroSD kartu. Obchodníci môžu zálohovať žurnál automaticky a kedykoľvek podľa potreby. Už viac nemusíte tlačiť kontrolné záznamy na pokladničné pásky, alebo každú chvíľu pripájať pokladnicu k počítaču. Pri tlači účteniek s priemerne piatimi účtovnými položkami a plným textovým logom je možné zálohovať až 1 000 000 účteniek bez nutnosti preberania údajov do počítača.

JODO ako jediné zariadenie svojho druhu na trhu v sebe obsiahol až 4 zariadenia - čítačka žurnálu, USB kľúč, virtuálny COM port a replikátor portov.
 • USB kľúč
  Možnosť použiť JODO ako USB kľúč na ukladanie údajov. Tie sa ukladajú na SDMicro kartu rýchlo, pohodlne a bez nutnosti rozoberania zariadenia a následného čítania údajov z karty v externej čítačke. SDMicro karta je štandardnou súčasťou balenia.


 • Virtuálny COM port
  Komunikovať s pripojenou pokladnicou a PC je možné aj prostredníctvom podporovaného virtuálneho COM portu. Tento port umožňuje použiť JODO ako prevodník USB / RS-232. Výhodou je možnosť komunikácie pokladnice aj s novšími typmi počítačov, ktoré už väčšinou nemajú sériový port.


 • Replikátor portov
  Možnosť replikácie jedného sériového portu. Túto funkciu je možné využiť, ak chcete jednoduchým spôsobom rozšíriť možnosti pokladničného miesta a zvýšiť efektívnosť účtovania. Ku JODO môžete pripojiť ďalšie externé zariadenia a zároveň zachovať komunikačné vlastnosti medzi vašou pokladnicou a počítačom.

Súčasťou balenia zariadenia JODO:

 • USB kábel
 • Micro SD karta 2 GB
 • Sieťový adaptér
 compare_arrows  Porovnať s parametrami podobných produktov

Hmotnosť0,2 kg
Micro SD karta2 GB (súčasťou balenia)
NapájanieNapájací adaptér S003HV050050, 100-240V~50/60Hz, 5V/500mA
Rozhrania2 × RS-232, 1 × USB
Rozmery85 × 70 × 30 [mm]
Spotreba5 V; 120 mA max.
Famexa,s.r.o.
Výstavby 1, 040 11 Košice
Google+
Elcom
IČO: 36569330
IČDPH: SK2021611889
+421 (0) 908 107 916
+421 (0) 910 941 161
famexa@famexa.sk
novakova_andrea@centrum.sk
Famexa, sro